محل تبلیغات شما
http://s9.picofile.com/file/83482312/00.jpg

فتنه تغلب به چاپ سوم رسید

با عرضه و اتمام چاپ اول و دوم فتنه تغلب» پس از گذشت یک هفته از رونماییکتاب، روز شنبه ۱۵ دی چاپ سوم این کتاب راهی بازار خواهد شد.

این کتاب شامل روایت‌هایی است از متن و فرامتن فتنه‌ی ۸۸ که انتشاراتانقلاب اسلامی (وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله ‌ای) آن را منتشرکرده است.

بخش‌هایی از این کتاب، روایت‌هایی از برخی سخنان و کنش‌های رهبر انقلابرا در بر میگیرد که دیگران آن‌ها را بیان نموده‌اند؛ از جمله حجت‌الاسلام حمید پارسانیاشرحی از جلسه‌ی صمیمانه و گفت‌وگوهای صریح تعدادی از فضلای حوزه‌ی علمیه با رهبر انقلاباسلامی در اواخر تیرماه ۸۸ را ارائه نموده است.

بخش کوتاهی از فیلم دیدار فضلای حوزه نیز چهارشنبه هفته گذشته همزمانبا انتشار کتاب در سایت KHAMENEI.IRمنتشر شد که استقبال و بازتاب گسترده‌ای در بین مخاطبان و رسانه‌ها داشت.

آقای مصطفی غفاری، گردآورنده فتنه تغلب» در پاسخ به سوال بخش کتاب KHAMENEI.IR درباره علتاستقبال از این کتاب گفت: من فکر می‌کنم هم کسانی که در جریان انتخابات ریاست‌جمهوریسال ۸۸ در سن بلوغ ی بوده‌اند و هم نسل‌های جوان‌تر، هر یک به نحوی درباره فتنهسئوالات و ابهاماتی دارند و امیدوارند که در این کتاب، دست‌کم پاسخ برخی از آنها رادریافت کنند. البته فتنه‌گران و رسانه‌های حامی آنها نیز این را به خوبی می‌دانند وخط تخریب به شکلی گشوده شده تا مخاطب را با القای پیش‌فرض‌هایی از اصل مطالعه کتابمنصرف کند. برای مثال شبکه‌ی و سامانه رسانه‌ای انگلیسی که در وقایع ۸۸ صحنه‌گردانتبلیغاتی فتنه‌گران بود، با جدیت فعال شده و تاکنون ۴-۵ ویژه‌برنامه درباره کتاب ساختهو پخش کرده است. در عین حال من فکر می‌کنم نایاب شدن چاپ‌های اول و دوم کتاب در یکهفته، پاسخ مردم به اینگونه تبلیغات مسموم است؛ چون آنها فارغ از هیاهو به دنبال درکیعمیق‌تر از مسأله اصلی فتنه ۸۸ و نحوه مواجهه نظام و رهبر انقلاب با این موضوع هستند.»

از ویژگی‌های چاپ جدید کتاب فتنه تغلّب» اضافه‌شدن نمایه برای استفادهبهتر خوانندگان از مطالب کتاب و افزودن نکاتی در دیباچه برای معرفی مطالب و آشناییاجمالی مخاطب با آنهاست. علاوه‌براین فهرست‌بندی کتاب هم بهینه شده است.

خرید کتاب

http://book-khamenei.ir/index.aspx?pageid=208&description=639051

بیانیه #گام_دوم_انقلاب خطاب به ملّت ایران به ویژه جوانان

رهبرانقلاب اسلامی در خصوص الله اکبرفرمودند...

دعای رهبر انقلاب در پایان پنج شب عزاداری ایام فاطمیه در بیت رهبری

کتاب ,چاپ ,۸۸ ,فتنه ,کتاب، ,انقلاب ,و دوم ,فتنه تغلب» ,این کتاب ,رهبر انقلاب ,اول و ,راهی بازار خواهد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه فایل 3 فروشگاه سنگ مزار محمود besttabriwobb فروشگاه بزرگ بازاریابی مطالب اینترنتی ceautiobefni debacciving بزرگ ترین مرجع بازی های فوق فشرده اندروید و کامپیوتر عقیق Veritable Cheap Oakland Athletics Jerseys Sale Lowest Price In MLB Online Shop.